Психологічна служба у системі освіти функціонує як єдина система, яка сприяє створенню умов для інтелектуального і соціального розвитку здобувачів освіти збереження психічного здоров’я та надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.
Метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

8 МУЛЬТФІЛЬМІВ для школярів про мотивацію

Правила поведінки дитини з незнайомими людьми

Поради для батьків- не випускайте дітей на вулицю з дорогими речами і цінностями (iphone, золоті прикраси, помітний і дорогий одяг можуть виявитися занадто привабливим об'єктом злочинного посягання).- якщо ви виявили, що ваша дитина боїться виходити з дому чи пропускає заняття в школі, постарайтеся в довірчій бесіді з'ясувати у нього, чи не пов'язано така поведінка з погрозами на його адресу. Поясніть йому, що негативних наслідків можна уникнути, якщо не тримати таємниць від батьків. При цьому про кожний випадок вимагання обов'язково повідомте поліції; - навчить дітей правильно замикати двері квартири зовні і зсередини, а також навчить їх правильно носити ключи і кишенькові гроші. Переконайти їх, що ніхто і ніколи не може прийти в будинок від вашого імені з проханням дати притулок на нічліг, віддати якусь річ або сумку та ін. Дитина ніколи не повинна відкривати двері незнайомим людям. У нашій системі виховання домінує положення про те, що дорослий завжди правий. Тому, щоб уберегти дитину від зіткнення з маніяками, насильниками і іншими правопорушниками навчить дітей: - спілкування з незнайомими людьми обмежити тільки дружніми привітаннями. На всі пропозиції незнайомих відповідати: "Ні!" - І негайно йти від них;- не піддаватися на вмовляння незнайомців, навіть якщо вони знають як звати дитину на ім'я. Ні в якому разі не всіх старших треба слухатися. Батьки самі визнають кого дитина має слухатися. Якщо дитина побачила незнайомця, який її переслідує, то при відсутності близьких, нехай, не соромлячись, підходить до перехожих, що вселяє довіру, і просить захисту і допомоги. Навчити її цьому – це ваша задача; - ні в якому разі і нікуди не ходити з незнайомими, будь це "дорослі" дяді або дворова компанія; - не сідати в машину до незнайомих осіб, не входити з незнайомою людиною в ліфт і т.д

Навчаючи дитину правилам безпечної поведінки, ні в якому разі не намагайтеся її залякати. Цим ви не тільки не навчите дитину правильно поводитися в критичній ситуації, але навпаки можете сприяти негативному розвитку конфлікту. Адже неточні фрази, що лякають дитину, не навчать її правильній поведінці у разі можливої ​​небезпеки. В силу цього ваше завдання - навчити дитину бути обережною, але аж ніяк не перетворити її в боягуза. Навчить своїх дітей захищатися. Заради особистої безпеки дитина може порушувати всі правила і заборони.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 612

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031