Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2017-12-01

/Files/images/img2.jpg

СНІД – чума ХХІ століття

Чому, коли говоримо про хвороби, одразу уявляємо щось погане й потворне, а коли говоримо про СНІД – тоді виникає щось неприпустиме для нашого світосприйняття? Це ніби щось аморальне сидить у нас, їсть зсередини, а пояснити ніяк не можемо, чому не хочемо спілкуватися з ВІЛ-позитивними людьми…

Запрограмували свою свідомість на самознищення й самозречення… Від кого? Від самих себе… (А, пам’ятаєте, колись російські ракети збили Малайзійський боїнг. Саме там на борту було двоє учених, які летіли на саміт у Стокгольм, щоб повідомити про свої відкриття боротьби зі СНІДом та раком… Але не судилось…)

Отже, потрібно розпрограмовувати підліткову свідомість не на самознищення духовних цінностей, а на їх збереження. Тому 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, у Княжицькій ЗОШ І-ІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора Марини Володимирівни Ашурової пройшла тематична лінійка-повідомлення: потрібно не тільки знати дітям про цю хворобу, а й розуміти причини її виникнення та розповсюдження. Учні старшої школи намалювали стіннівки, в яких висловили своє бачення порушеного питання.

Дійсно, СНІД – чума ХХІ століття: вона не обирає, але можемо обрати ми; все залежить від нашої поінформованості, світосприйняття та небайдужості. Діана Матвійчук

Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi