• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

13 жовтня у Княжицькій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся національно-патріотичний захід, присвячений триєдиному святу: Покрові Пресвятої Богородиці, створенню УПА та Дню захисника України.

Було проведено уроки мужності, урочисту лінійку та спортивні змагання. До школи завітала почесні гості. Але найбільше вражень справили на учнівський і педагогічний колектив спілкування з воїнами АТО. Весь день пройшов в урочистому хвилюванні.

А на "Козацьких забавах" діти змагались з особливою витримкою та наполегливістю, прикладали максимум зусиль, щоб не підвести команду та проявити себе якнайкраще. Тож змагання пройшли в дружній атмосфері, всі гравці отримали заряд бадьорості та позитиву. Тому й було вирішено не визначати переможців та переможених. На цей раз перемогла - дружба.

Ми за здоровий спосіб життя

/Files/images/zs_jittya/DSC05879.JPG/Files/images/zs_jittya/3.JPG/Files/images/zs_jittya/1.JPG

/Files/images/очікуєм потяг.jpg

Шевченківське свято /Files/images/shevchenkvske_svto/8 березня1.JPG/Files/images/shevchenkvske_svto/шевченкоо6.JPG/Files/images/shevchenkvske_svto/шевченко4.JPG/Files/images/shevchenkvske_svto/Шевченко 1.JPG/Files/images/shevchenkvske_svto/шевченко5.JPG/Files/images/shevchenkvske_svto/шевченко3.JPG/Files/images/shevchenkvske_svto/шевченко2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 80